آرزو...

خوب این پست ما هم افتاد توی چرخه بازی ...

امان از دست این دوستان شیطون !!!

نمی دونم این بازی ها رو کی شروع می کنه ؟

یه استارت می خوره دهها هزار نفر می رن سر کار !!!31.gif

راستش باید بگم یه بازی دوباره شروع شده ( مثل اون بازی مسخره شب یلدا 45.gif )

به احترام دعوت ماه مهربون من هم ۵ تا آرزو می کنم و از هیچ یک از دوستان بزرگوارم دعوت نمی کنم تا خیال همه راحت بشه !!! و این چرخه از طرف من، به آرزوی های  جاودانه من ختم بشه !!!04.gif

و اما ۵ تا آرزوی ناب من25.gif :

۱. ظهور حضرت مهدی  (عج) : - چون فکر می کنم کار این مملکت ما درست نمی شه مگر به دست خود خودش !!!

۲. ظهور حضرت موعود (عج) : - چون احساس می کنم با حضور حضرتش در میان ما آدم هایی که کمتر به همدیگه رحم داریم، عطوفت دوباره به میان آدم ها بر می گرده ! 

۳. ظهور حضرت منجی (عج) : - چون امید دارم که ظهور حضرت، باعث نجات ما (من ) از این همه گمراهی که در اون غوطه وریم می شه !!! چه بسا بسیاری از انتقام ها جاش رو به عفو و عطوفت بده و خیلی از این چشم پوشی های مصلحتی جاش رو به انتقام عبرت آمیز !!!

۴. ظهور حضرت صاحب الامر (عج) : - چون اومدن ایشون باعث آرامش جاودانه این دنیایی می شه و قلب ها امیدوار به عدالتی بر خلاف آنچه که تا به حال شعارش را دیده و شنیده اند !!!

۵. ظهور حضرت صاحب عصر و الزمان (عج) : - چون اعتقاد دارم فقط ان حضرت می تونه زمان را از آسایش و زمین را از عدالت و آرامش پر کنه.

4mwz0ci.jpg

/ 58 نظر / 45 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعيده

قشنگ بود... آپ هستم خوشحال می شم ازتون کامنت داشته باشم

م

هستم . . . . .

م

چشام دراومد نمي تونم اين متن رو بخونم . . . . . مردم آزاري هم حدي داري برادر من . . . .

م

وجود دارم = هستم . . . .

زهرا

سلام وبلاگ زيبايی دارين خوشحال ميشم به وبلاگ من هم سر بزنين موفق باشين بای

دنيا

سلام... اينجا که همه چی مرتبه...پس چی رو ميگی بهم ريخته؟...کامل واسم OFF بزار ببينم ماجرا از چه قراره

دنيا

آهان اگه از بابت اين که لينک ها رفته پايين نگرانی واسه اينه که ای آخرين عکسی که گذاشتی اينجا خيلی گنده است اگه هر وبلاگ ديگه ای هم بود اينجوری ميشد... تو بايد بری توی مديريت يادداشت ها بعد آخرين نوشته ی تو که به اسم من و تو... هستش رو ميبينی... او بقل نوشته ويرايش ... روی اون مداد کليک می کنی بعد توی صفحه ای که باز ميشه يکم عکس رو کوچيکتر کن...

رقص قلم (خلیلی)

هوالمحبوب سلام مرسی.........شما بزرگواريد. معلمی یافتن مروارید در کویر است . چیدن سیب سرخ از شب های بی ستاره ی آسمان است. پریدن از صخره ی عشاق و خواندن هزاران ورق تجربه ی زیسته دیگران است. موفق باشید.

رقص قلم

یادخدا آرامبخش قلب هاست سلام اگر انسان همه حقایق را به دقت برسی کند نا گزیر مجاب می شود که ریشه همه رنج ها آرزوست اگر بتوان آز را از میان برد محنت بشر به پایان خواهد رسید . چون شدی بر بام های آسمان سرد باشد جست و جوی نردبان ......................................مولوی به روزم با موضوع ما انسان ها........... موفق باشید التماس دعا